Останній рубіж

4 августа 2020, 10:41
Владелец страницы
0
21
Останній рубіж

Люди за останні майже сім років дуже втомились, вони завжди запитують у військових – (коли закінчиться ця клята війна?), а відповідь завжди одна, що скоро буде мир, тримайтесь!

Дуже важко пояснити людям, які ніколи не були на Донбасі, що час тут зупинився десь у 90-х роках минулого століття. На тлі цієї безкінечної війни на сході України, люди які знаходяться «живуть» у так званій сірій зоні забули що таке щастя, просте людське щастя, коли не чуєш як вибухають снаряди і є можливість  гуляти по вулицях без страху за своє життя, коли не хвилюєшся за свою дитину котра вийшла на двір просто погратись, коли  насолоджуєшся життям та живеш майбутнім. 

Люди за останні майже сім років дуже втомились, вони завжди запитують у військових – (коли закінчиться ця клята війна?), а відповідь завжди одна, що скоро буде мир, тримайтесь!

Зруйновані будинки, та вся інфраструктура у містах, які майже не можливо відновити, було б простіше все знести та побудувати інше.

Діти які майже з народження звикли до військових та їхньої допомоги, сприймають їх як належне, що ці «дядьки» у військовій формі, їх захищають від так званої «руської весни» і будуть захищати навіть ціною власного життя.

А люди тримаються і діти підростають, діватись немає куди, живуть як у тумані, та сподіваються на чудо.

Наші військові підбадьорюють психологічно та надають підтримку місцевому населенню, розуміючи те, що окупанти не пройдуть далі, не буде російський солдат володарем земель українських, це для наших військових останній рубіж, який вони ніколи не залишать та будуть боронити до кінця.

 

Новости от Сіріус Inform в Telegram. Подписывайтесь на наш канал: https://t.me/siriusInform

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.