Наркотичні галюцинації скорочують 9 осмп

15 июля 2020, 21:47
Владелец страницы
0
20
Наркотичні галюцинації скорочують 9 осмп

Такі на перший погляд дивні речі, які відбуваються у лавах незаконних збройних формувань, допомагають нашим військовим, та наближають їх до логічного завершення цієї безглуздої війни.

Вчора близько 13:30 годин на одній з позицій 3 роти 1 мсб 9 осмп внаслідок нестатутних взаємовідносин та в стані наркотичного сп’яніння сталася бійка між ополченцями, як нам стало відомо, конфлікт був викликаний на підставі галюцинацій одного з бойовиків внаслідок чого в притул була застосована зброя, кулю в груди отримав бойовик 1 АК ДНР Злобін Сергій Валерійович 1989 р.н.

Командир 9 осмп полковник Іванов І.В. наказав підлеглим видати цей інцидент як обстріл з боку українських військових, щоб приховати те, що насправді твориться в рядах ополченців. Це ще раз доводить, що вживання наркотиків та психотропних речовин відмороженими на всю голову бойовиками, не до чого доброго не призводить.

Такі на перший погляд дивні речі, які відбуваються у лавах незаконних збройних формувань, допомагають нашим військовим, та наближають їх до логічного завершення цієї безглуздої війни.Новости от Сіріус Inform в Telegram. Подписывайтесь на наш канал: https://t.me/siriusInform


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.