Не солодкі реалії «руського миру»

22 июня 2020, 14:36
Владелец страницы
0
23
Не солодкі реалії «руського миру»

Продовжується перетин лінії розмежування представниками НЗФ.

Сьогодні 22.06.2020 о 08.00 Донецьким прикордонним загоном "Новотроїцьке", контрольного пункту "Березове-2"  було затримано представника НЗФ  з документами  громадянина ДНР  Любецкого Сергія  Сергійовича, 21.09.2000 р.н. який є мешканцем м. Донецьк. Дана особа намагалась перетнути лінію розмежування в обхід контрольного пункту "Березове-2" в цивільному одязі. Зі слів самого затриманого, він пояснив, що у нього закінчився контракт та командир підрозділу не дозволив йому залишити частину. Після того, як він зрозумів, що його не відпустять, вирішив тікати в Україну. З його слів, він околицями пробирався до контрольного пункту «Березове–2» обходячи свої позиції, щоб його не затримали та не повернули до його військової частини, де йому погрожували фізичною розправою. Зброю та боєприпаси він заховав на непідконтрольній Україні території, побоюючись того, щоб його не вбили при затриманні.

Знервований перебіжчик розповів про те, що бойовики НЗФ «ДНР» не отримують належного медичного та грошового забезпечення, службу несуть у антисанітарних, нелюдських умовах. В підрозділах мають місце нестатутні взаємовідносини, викрадення та збут військового майна (зброя та боєприпаси), командири примушують своїх підлеглих займатися мародерством в населених пунктах, в яких дислокуються підрозділи.

Дану особу взято під варту проводяться слідчі дії.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.