Визнання Іраном вини: наслідки для України

11 января 2020, 11:27
Владелец страницы
Заступник директора Українського інститута дослідження екстремізму
1
1116
Визнання Іраном вини: наслідки для України

В ситуації з розслідуванням збитого літака, Іран обрав визнання вини замість допуску міжнародних експертів до своїх баз ППО та секретної документації

В ситуації з розслідуванням збитого літака, Іран обрав визнання вини замість допуску міжнародних експертів до своїх баз ППО та секретної документації.

Тепер в Тегеран літатимуть лише літаки Аерофлоту (всупереч рекомендацій Росавіації). Але є мінуси для РФ. Іран надто швидко визнав вину. Тепер до 9 березня (початку суду щодо MH17)збитий над Тегераном літак не буде сильно відтінювати російську вину.
І однозначно, це ще раз підкреслює “ефективність і доцільність” військово-промислової співпраці з РФ. Особливо в конктесті закупівлі засобів ППО.

Тому Україні у світовий порядок денний треба вводити питання про безпеку мирних коридорів над країнами, що купують в Росії засоби протиповітряної оборони. І щось мені підказує, що в цій “тємі” нас підтримають США (щось - це те що вони продають ефективну альтернативу)
І безумовно, це не знімає вини з Ірану за помилку. Навіть якщо це наслідок “американської авантюри”. Американська авантюра, в іранському розумінні, це чекати атвєтки на власні ракетні удари по іншій країні. Але водночас - не закривати небо для пасажирських перевезень
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
ТЕГИ: Россия,Украина,война,авиакатастрофа,США,Иран,Тегеран,ПВО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.