Чому дружини посадовців народжують у США

11 января 2019, 17:30
Владелец страницы
0
131
Чому дружини посадовців народжують у США
Источник картинки: Роды в Майами

В Україні дружини посадовців надають перевагу народженню дітей за кордоном.


Останній із відомих випадків - дружина міністра інфраструктури Володимира Омеляна, дизайнер Світлана Бевза, у квітні народила дочку у США.

Міністр намагався виправдатися  мовляв, дружина ще у лютому полетіла до Нью-Йорку на модний показ, однак за свідченнями лікарів змушена була залишитися і народжувати в Штатах.

За словами Омеляна їм вдалося скористатися законами штату Нью-Йорк, які дають можливість безкоштовних пологів по страховому полісу. Хоча, судячи по його декларації, дружина сповна спроможна.

За минулий рік Світлана заробила майже 1 млн грн., володіє ТОВ «Марк.Ком», двома автомобілями BMW X5, Ford Fusion Comfort, декількома об'єктами нерухомості і вказала $70 тис. готівкою. 
 
ПОПИТ НА ПОЛОГИ 


В Україні пологи в США мають попит — в інтернеті маса пропозицій народити в Майамі.

Питання пологів за кордоном активно обговорюється на форумах: мами, що вже народили в Штатах, діляться лайфхакамі, як повторити їх подвиг.

Наприклад, пишуть, що в Сполучених Штатах діють державні програми Medicaid і Medicare, розраховані на так звані незахищені верстви населення, і таку ж страховку мають туристи. У такому разі соцслужба, вивчивши фінансову ситуацію породіллі, дає добро.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.