Військова присутність РФ в окупованому Криму

02 жовтня 2018, 16:12
Власник сторінки
менеджер
0
232
Військова присутність РФ в окупованому Криму

очільник НАТО заявив, що Росія порушує договір про ліквідацію ракет середньої та малої дальності

У вівторок, 2 вересня, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив про значне посилення військової присутності Російської Федерації в окупованому Криму.

Про це Столтенберг заявив на прес-конференції у Брюсселі напередодні дводенного міністерського засідання очільників оборони країн-членів Альянсу.

Він зазничив, що НАТО розгляне значне зростання військової присутності РФ у Чорному морі, а особливо в Криму і проведе окрему нараду через це питання з Грузією.

Також очільник НАТО заявив, що Росія порушує договір про ліквідацію ракет середньої та малої дальності. Чиновник також уточнив, що після багатьох років заперечення, Росія нарешті визнала існування нової ракетної системи, яка має назву 9М729, але так і не надала достовірних відповідей щодо цієї нової ракетної системи.

У вівторок, 2 вересня, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив про значне посилення військової присутності Російської Федерації в окупованому Криму.

Про це Столтенберг заявив на у Брюсселі напередодні дводенного міністерського засідання очільників оборони країн-членів Альянсу. Він уточнив, що НАТО розгляне значне зростання військової присутності РФ у Чорному морі, а особливо в Криму і проведе окрема нараду через це питання з Грузією. Також очільник НАТО заявив, що Росія порушує договір про ліквідацію ракет середньої та малої дальності. Чиновник також уточнив, що після багатьох років заперечення, Росія нарешті визнала існування нової ракетної системи, яка має назву 9М729, але так і не надала достовірних відповідей щодо цієї нової ракетної системи.


https://zaxid.net/news/
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости мира
ТЕГИ: Россия,Украина,НАТО,Крим,русские оккупанты,агрессия России
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.