Росія заздрить міцній дружбі Угорщини та України

18 вересня 2017, 17:02
Власник сторінки
0
105
Росія заздрить міцній дружбі Угорщини та України

Росія підтримує радикальні організації в Угорщині, - експерт заявила, що Кремль мріє розсварити Будапешт з Києвом.

Інформаційний простір України і Угорщини є полем активної діяльності російських спецслужб, їхніх агентів впливу. Головна задача Росії – розсварити країни Європи, сказала Владислава Бокальчук, спеціаліст Інституту стратегічних досліджень.
Бокальчук відмічає, що Росія підтримує радикальні організації і використовує їх для того, щоб зіпсувати відносини між країнами Східної Європи.
«Информационное пространство Украины и Венгрии является полем активной деятельности российских спецслужб, их агентов влияния. Конечно, и у нас на территории, и у них на территории активно работают для того, чтобы нас рассорить. Конечно, есть поддержка различных радикальных группировок. Это очевидно не только по Венгрии, но и по все другим нашим соседям – Россия поддерживает радикальные группировки. Это представляет угрозу не только для Украины и для её ближних соседей – Польши, Венгрии – но и вообще в Европе.
Причем не только праворадикальные, а это могут быть и леворадикальные. С одной стороны, они борются с «фашизмом». С другой стороны, радикальные – «антифашизмом». И всех рассорить – это задача России» - зазначила Бокальчук. 
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости мира
ТЕГИ: Россия,Украина-Россия,Венгрия,Росія,Будапешт,радикалізм,Радикализм,Росія-Україна,Російська Федерація,Угорщина,радикалы
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.