Світовий індекс спокою і «почесна» шоста сходинка

9 июня 2016, 12:34
Владелец страницы
0
44

Група експертів з питань миру інститутів миру і дослідницьких установ,

на основі даних, зібраних відділом досліджень Economist Intelligence Unit щороку, починаючи з 2007 року аналізують індекс спокою у країнах світу. На підставі цього аналізу визначається рівень небезпеки перебування чи життя в тої чи іншій країні для людей. Цього року у рейтингу Global Peace Index 2016 Україна потрапила у топ десять самих небезпечних країн посівши 156 місце зі 162. При цьому Україна скотилася на чотири сходинки у порівнянні з минулим роком. Найбезпечнішою країною згідно цього рейтингу стала Ісландія, найнебезпечнішою Сирія. http://tsn.ua/ukrayina/ukrayina-opinilasya-u-top-10-naynebezpechnishih-krayin-svitu-669442.html

Отже панове, попри базіканням наших завзятих політиканів про щоденне поліпшення та цілодобову турботу про свій народ - маємо що маємо. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
ТЕГИ: Украина,рейтинг
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.