Податок на прибуток повинен бути зменшений

7 апреля 2014, 15:28
0
17

Податок на прибуток повинен бути зменшений

«Стимулювання розвитку бізнесу забезпечить зростання податкових надходжень. При цьому гроші повинні залишатися в регіонах. Досить ходити по Києву з простягнутою рукою! Наповнені місцеві бюджети - це нові школи, лікарні, дитячі садки, дороги. Це можливість регіонам розвиватися, виходячи з реальних потреб громад, а не на підставі формули Мінфіну», - сказав колишній віце-прем`єр Олександр Вілкул, представляючи нову економічну доктрину ПР, передає РБК-Україна.

Також Вілкул підкреслив, що Партія регіонів виступає проти податків на депозити в банках. «Споживче кредитування та кредитування бізнесу має йти за ставкою не більше 4-7% на рік. А кредити на житло - під 3% річних строком на 20 років», - зазначив він.

«Всі ці пункти розроблені Партією регіонів і включені у виборчу програму Михайла Добкіна - кандидата в Президенти, якого підтримала партія», - сказав Олександр Вілкул.

Також він зазначив, що для виведення України з кризи повинна бути проведена стимулююча податкова політика. Для цього податок на прибуток повинен бути зменшений до 12,5%, ставка прибуткового податку знижена до 14%, а перевірки малого та середнього бізнесу повинні проходити не частіше ніж раз на 5 років.

Вілкул підкреслив, що будь-який підприємець повинен мати можливість заплатити податки в електронному вигляді, з планшета через Інтернет. «Це також передбачено у розробленій моделі Е- уряду. «Така податкова політика - це реальна мотивація для розвитку бізнесу та залучення нових інвестицій», - сказав Вілкул.

Він підкреслив, що головне завдання нової бюджетної політики - це стимулювання регіонів на залучення інвестицій , створення нових робочих місць і підтримку бізнесу. У регіонах повинні залишатися: податок на прибуток, прибутковий податок, податки на землю і видобуток корисних копалин. Це дозволить вирішити стратегічні проблеми регіонів , у тому числі - екологічні. А до державного бюджету повинні спрямовуватися ПДВ, акцизи і мита. Для підтримки дотаційних регіонів до Фонду вирівнювання повинні піти не більше 25% грошей, зароблених регіонами-донорами.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.