Найгірша хвороба – хворіти духом

20 мая 2013, 09:36
Владелец страницы
Координатор Аналітичної Платформи АПК
0
1112

«...найгірша хвороба – хворіти духом» Григорій Сковорода

Саме відсутність духу і розуміння,  що ж робити далі зводить нанівець всі намагання «опозиції» бодай, щось протиставити сьогоднішній владі.  Ще коли розпочинались перші вуличні акції під назвою «Вставай Україна» ніхто, а найголовніше її лідери не могли зрозуміти яку політичну складову вона нестиме дл українців.

І ось фінал 18 травня, акція на Софіївській Площі. Щирі, відкриті до діалогу з «лідерами опозиції» люди, нажаль стали лише масовкою на фоні внутрішніх розбіжностей і не готовності до конкретних дій людей, що іменуються опозиціонери. Єдине на що спромоглись -  підписання декларації про єдиного кандидата на Президентських виборах у другому турі голосування. А що ж буде в першому. Тролитимуть один одного, допоки кандидат, що йтиме від влади не виграє. А потім знову почнуть створювати  нові Фронти, Вставай Україно, Борімося й поборемо…? Досить. Дайте чітку відповідь як ви бачите розвиток економіки хоча б до 2020 року, назвіть три основні реформи, що покладуть початок змін в країні. За якою формою державного управління житиме України. Чи так і залишиться абсолютний П…?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.