Проти клоунів «рускага міра».

5 сентября 2012, 13:45
0
479

.

 05 вересня «Наша Україна» провела пікетування-попередження під Київрадою і КМДА. Бо ходять чутки, що планується винесення на розгляд Київради питання про надання російській мові статусу регіональної. Звісно, це тільки чутки. Але, знаючи «безпрецедентну відкритість» теперішніх можновладців, виключати нічого подібного не можна.


Київська влада донецьких донів може піддатися  суцільній параної деяких місцевих органів влади, які наввипередки кинулися виконувати недолугий  закон КіКо про мовну політику. І сіли в калюжу, бо той же Колісниченко пояснив їм http://www.day.kiev.ua/3059934 , що вони не мають права ухвалювати рішення про надання російській статусу регіональної. Заявив, що їхнє рішення – ніяке не рішення, а так собі – просто інформування. Іншими словами: струс повітря, позбавлений всякого сенсу.


Кияни ніколи не висловлювали жодних заперечень проти нині існуючого стану речей. Вони чудово розуміють, що «насильницька українізація» існує винятково  в головах невеличкої, але галасливої групки людей, які щедро фінансуються з Москви. Та коли послухати їхній вереск, то таке враження, що в нас тут російськомовних лінчують.


Коли громадянка України, кореспондент у нас російської  «Новой газеты» заявила публічно http://korrespondent.net/worldabus/1368585-novaya-gazeta-zashchitit-ot-zakona, що її, російськомовної, інтереси ніхто не порушує, то ця групка почала верещати, що журналістці треба припинити писати російською мовою, і плести подібну «ахінею».


За якимось уже не дивовижним збігом обставин кістяк цієї групи складають вихідці з Донецька, тобто киянам намагаються диктувати свою волю люди, які жодного відношення до столиці не мають. Вони не засвоїли столичної культури та традицій. Відчувається характерний «донецький» стиль: не рахуватися з іншою точкою зору і поводити себе за принципом ракової клітини.


На жаль, ця групка має однодумців у парламенті. Їхні інтереси в чомусь збіглися з інтересами владної партії, і  вони по-шахрайськи просунули цей законопроект. Влада вже сама не знає, що з цим робити. Бо він переколотив всю країну, а рейтингу ПР не підняв.


 Але українофобам з ПР все мало. Схоже, що вони і в Києві планують закаламутити «языковую» воду. Київ сприймав донедавна подібних діячів, як клоунів так званого «рускага міра». Але якщо не давати їм відсічі, то всяке може статися в колисці слов`янської цивілізації.


Не словом, а ділом! Понад 100 представників патріотичних громадських організацій та партій вимагали припинити зросійщення столичного середовища існування українців. Вони заявили: «У Києві може бути лише одна регіональна мова – українська!». Пікет переріс у збори громадськості, на яких була проголошена місцева ініціатива зі внесення на розгляд Київради питання «Про недопущення порушення прав киян на отримання інформації та освіту рідною українською мовою». Збір підписів киян на підтримку ініціативи збиратимуть в наметах Нашої України, УНП та КУНу, через соціальні інтернет-мережі тощо.


Бажаючі взяти участь у цій справі можуть звертатися за телефоном 044 590-57-30 та за адресою м.Київ, вул.. Спаська, 37 (в районі станції метро «Контрактова площа»)

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.