У Кременці стартував проект “Студенти для органів місцевого самоврядування-2012

16 апреля 2012, 21:07
історик, громадський діяч
0
421
У Кременці стартував проект “Студенти для органів місцевого самоврядування-2012

Із 2 квітня у м.Кременець стартував проект “Студенти для органів місцевого самоврядування – 2012”

Із 2 квітня у м.Кременець стартував  проект “Студенти для органів місцевого самоврядування – 2012”, який реалізовується громадською організацією “Молодіжна Альтернатива” у партнерстві з Тернопільською обласною молодіжною громадською організацією Спілка Молодіжного Самоврядування (СМС).

Протягом 2003 – 2011 років у  проекті “Студенти для органів місцевого самоврядування” близько 1000 студентів з 21 міста України проходять стажування у міських, районних  та обласних радах своїх міст.

Метою даного  проекту є підвищення професійної освіти молоді, отримання професійного досвіду студентами та залучення молоді до активної участі у житті свого міста, району, області через організацію їх стажування у органах місцевого самоврядування.

 В кожному місті ГО «Молодіжна Альтернатива» спільно із партнерськими організаціями відбирає шляхом конкурсу по 5 студентів, які  стажуються в органах місцевого самоврядування протягом 5 місяців. Порядок їх роботи – по 4 години на день, в після навчальний час.

  Протягом періоду стажування  студенти – учасники проекту будуть займатися моніторингом засобів масової інформації, редагуванням нормативно-правових документів та  підготовкою їх до друку, аналізом документів з питань економічного, політичного, соціального розвитку міста, району; перекладом нормативно-правових актів інших країн, готувати відповіді на запити та листи до депутатів.

 Для того,  щоб стати учасником проекту “Студенти для органів місцевого самоврядування”  потрібно бути студентом старших курсів (3-5 курс) або аспірантом, розбиратися у сучасній політичній ситуації, мати аналітичні здібності. Кандидат на участь у проекті заповнює анкету, яку можна скачати за ссилкою  http://www.civicua.org/news/view.html?q=1810938 або взяти у відділі виховної роботи Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім.Т.Шевченка (каб.7).                         Заповнену анкету потрібно здати власноручно у відділ виховної роботи КОГПА ім.Т.Шевченка (каб.7).

Проект  буде реалізовуватись у два етапи: перший етап передбачає проведення співбесіди із кандидатами на участь у проекті, за підсумками якого буде відібрано 6 студентів, а другий етап передбачає вже безпосереднє стажування у органах місцевого самоврядування.

За час стажування студенти будуть мати можливість відвідувати тренінги та семінари, які будуть проходити у м. Київ та інших містах України; писати статті до збірників  на запропоновані теми, а також відвідати екскурсію до Верховної Ради України. 

 По закінченні стажування студенти отримають Сертифікат про проходження стажування.

 

Останній термін подання  анкет – 30 квітня.

 

Про дату проведення співбесіди  кандидатам, які подадуть анкети на участь у проекті буде повідомлено електронною поштою.           

Більш детальнішу інформацію можна отримати у координатора проекту у Тернопільській області Процика Ігоря Володимировича  за тел.  (063) 4546661 або на сайті – www.ngosms.blogspot.com

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.