У Тернополі студенти будуть стажуватись в Тернопільській обласній раді

14 марта 2015, 23:14
Владелец страницы
історик, громадський діяч
0
8
У Тернополі студенти будуть стажуватись в Тернопільській обласній раді
співбесіда, студенти для органів місцевого самоврядування, Тернопіль, 10.03.2015

10 березня в Тернопільській обласній раді було проведено співбесіду із аплікантами програми “Студенти для органів місцевого самоврядування – 2015”.За результатами співбесіди було відібрано 8 студентів

10 березня в Тернопільській обласній раді було проведено співбесіду із аплікантами програми “Студенти для органів місцевого самоврядування – 2015, яка реалізовується громадською організацією “Молодіжна Альтернатива” у партнерстві із громадською організацією “Спілка Молодіжного Самоврядування (СМС)”. За результатами співбесіди було відібрано 8 студентів, які будуть проходити стажування в структурних підрозділах  Тернопільської обласної ради.

Впродовж  листопада  2014 – січня 2015 року студенти вищих навчальних закладів подавали свої анкети для участі у першому етапі програми, який передбачав конкурс анкет аплікантів та проведення співбесіди із аплікантами. Для її проведення було залучено керівників структурних підрозділів Тернопільської обласної ради. За підсумками співбесіди було відібрано 8 студентів, які будуть проходити стажування в структурних підрозділах Тернопільської обласної ради із 10 березня до 30 червня 2015 року по 4 години в день в після навчальний час.

Ось імена студентів, які за результатами співбесіди будуть проходити стажування в структурних підрозділах Тернопільської обласної ради:

Ботвинко Максим, студент Тернопільського національного педагогічного університету ім. ім. В.Гнатюка,

Довганюк Володимир, студент Тернопільського національного технічного університету І.Пулюя, 

Козюпа Володимир, студент Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка,

Леськів Ганна, студентка Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка, 

Лис Назар, студент Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка, 

Олійник Ірина, студентка Тернопільського національного економічного університету, 

Фаленда Оксана, студентка Львівського державного університету фізичної культури,

Фещук Максим, студент Тернопільського національного економічного університету.

Нагадаємо, що  метою програми  «Студенти для органів місцевого самоврядування»  є надати громадсько-активній, небайдужій молоді можливість долучитися до державотворення, взяти безпосередню участь у процесах прийняття державних рішень, набути досвіду роботи в органах місцевого самоврядування.

Як зазначив координатор програми «Студенти для органів місцевого самоврядування» в Тернопільській області, голова Правління ТОМГО «Спілка Молодіжного Самоврядування»  Ігор Процик: “Цьогорічне стажування студентів в обласній раді буде унікальним. Суть його полягає в тому, що наші інтерни будуть не лише стажуватись у виконавчому апараті обласної ради, а й будуть залучені до підготовки та проведення засідань постійних депутатських комісій. Тобто студенти будуть мати можливість працювати пліч-о-пліч із депутатами Тернопільської обласної ради

Успішністю реалізації програми “Студенти для органів місцевого самоврядування”, яка з 2009 року щорічно реалізується  в Тернополі  є те, що випускники програми є працівниками органів місцевого самоврядування, державними службовцями органів виконавчої влади, працівниками інших державних установ, помічниками депутатів Верховної Ради України та місцевих рад. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.