У Тернополі студенти будуть стажуватись в органах місцевого самоврядування

27 марта 2014, 11:44
Владелец страницы
історик, громадський діяч
0
23

18 березня в Тернопільській обласній раді було проведено співбесіду із учасниками проекту “Студенти для органів місцевого самоврядування – 2014”.

18 березня в Тернопільській обласній раді було проведено співбесіду із учасниками проекту “Студенти для органів місцевого самоврядування – 2014”, який реалізовується громадською організацією “Молодіжна Альтернатива” у партнерстві із громадською організацією “Спілка Молодіжного Самоврядування (СМС)”

За результатами співбесіди було відібрано 8 студентів, які будуть проходити стажування в структурних підрозділах  Тернопільської обласної ради.

Впродовж  грудня  2013 – лютого 2014 року було подано 22 анкети від студентів вищих навчальних закладів м. Тернополя для участі у першому етапі проекту, який передбачає проведення співбесіди із кандидатами. Для  її проведення було залучено представників  структурних підрозділів Тернопільської обласної ради. За підсумками співбесіди було відібрано 8 студентів, які будуть проходити стажування в структурних підрозділах Тернопільської обласної ради з 18 березня по 30 червня 2014 року по 4 години в день в після навчальний час.

Ось імена студентів, які за результатами співбесіди будуть проходити стажування в структурних підрозділах Тернопільської обласної ради:

Назва структурного підрозділу  

Прізвище, ім’я інтернів (студентів), які проходять стажування, ВНЗ у якому навчаються

Відділ аналізу обласних програм та бюджету

Бакан Аліна  (ТНТУ)

Відділ зовнішніх зв’язків та промоції 

 

Било Олена (ТНПУ)

 

Організаційний відділ

 

Бучинська Вікторія (ТНПУ)

 

Відділ прес-служби 

Коломієць Маряна (ТНПУ)

Відділ з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст

Копищинська Ольга  (ТНЕУ)

Відділ діловодства та контролю

 

Солодюк Яна  (ТІСІТ)

Фаленда Світлана  (УАД)

Фінансово – господарський відділ

Чорна Юлія  (ТНЕУ)

  

Нагадаємо, що успішністю реалізації проекту “Студенти для органів місцевого самоврядування”, який з 2009 року щорічно проходить  в Тернополі  є те, що випускники проекту є працівниками органів місцевого самоврядування, державними службовцями органів виконавчої влади, працівниками інших державних установ, помічниками депутатів Верховної Ради України та місцевих рад. 

Як зазначив координатор проекту «Студенти для органів місцевого самоврядування» в Тернопільській області, голова Правління ТОМГО «Спілка Молодіжного Самоврядування» Ігор Процик: “ У зв’язку із суспільно-політичною ситуацією в Україні, цього року було подано дещо меншу кількість анкет, ніж у попередні роки. Однак це не вплинуло  на загальний рівень підготовки аплікантів, їх мотивацію щодо проходження стажування в органах місцевого самоврядування.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.