В Тернопільській області відбулись зустрічі із вимушеними переселенцями

23 октября 2014, 12:31
Владелец страницы
історик, громадський діяч
0
12
В Тернопільській області відбулись зустрічі із вимушеними переселенцями
фото_виборчі права вимушених переселенців_Тернопіль

Протягом вересня– жовтня представники ВГО «Центр підтримки громадських ініціатив» спільно із ГО «Спілка Молодіжного Самоврядування» проводили в районах Тенопільської обласмті зустрічі із переселенцями

Протягом вересня – жовтня представники ВГО «Центр підтримки громадських ініціатив» спільно із ТОМГО «Спілка Молодіжного Самоврядування» в рамках кампанії «Кожен голос важливий» проводили в районах Тернопільської області інформаційні зустрічі із вимушеними переселенцями, які прибули в Тернопільську область  із зони проведення антитерористичної операції (Донецької та Луганської областей), а також із тимчасово окупованої території АР Крим.

Метою таких зустрічей було роз’яснити вимушеним переселенцям процедуру тимчасової зміни місця голосування на позачергових виборах до Верховної ради України 26 жовтня 2014року, включення їх до списків виборців,  а також можливості перевірки себе в Державному реєстрі виборців. 

За результатами зустрічей та отриманої інформації вимушені переселенці звернулись до дільничних виборчих комісій, органів ведення Державного реєстру виборців за місцем свого перебування з метою тимчасової зміни місця голосування.

 

Нагадаємо, що інформаційно-просвітницька кампанія «Кожен голос важливий» зініційована Всеукраїнською громадською організацією «Центр підтримки громадських ініціатив» спільно із ТОМГО «Спілка Молодіжного Самоврядування» в рамках проекту «Підвищення рівня прозорості державного реєстру виборців України» за підтримки  уряду Канади.

Основне завдання кампанії полягає в організації циклу інформаційно-просвітницьких заходів для виборців з метою залучення їх до виборчого процесу та заохочення їх до голосування в день виборів. Завдання передбачає налагодження співпраці зі ЗМІ, громадськими активістами, політичними партіями та працівниками відділів ведення Державного реєстру виборців задля інформування  виборців, зокрема біженців, щодо того, як вони можуть проголосувати, перебуваючи не за місцем офіційної реєстрації. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.