Політика без аналітики як колесо без осі

5 декабря 2011, 12:31
політолог
0
534
Політика без аналітики як колесо без осі

Янукович В.Ф. не любить аналізувати, простіше залишити цю справу своїй команді

Ющенко не міг керувати державою, бо не вистачало психічної стійкості приймати об'єктивне рішення, це було ще півбіди. Янукович взагалі не вміє аналізувати, відповідно взагалі не приймає рішення, за нього це робить його найближче оточення. Людина коли не аналізує, явно не прогресує, а навпаки деградує, стає заручником чужої думки, позиції, як наслідок, об'єктом маніпулювання. Не дивно, що Януковичу притаманні постійні ляпи, подвійні стандарти, різні позиції щодо однієї ситуації, які часто змінюються. Колесо без вісі не стане колесом фортуни і успіху для української держави та її спільноти, воно не обертається, значить не рухається.

   Такий менеджер не може представляти країну на міжнародній арені, формувати негативний імідж. Цікавить відповідь на питання, чи стане Янукович "політичним трупом" як це сталось з Ющенком? Тому аналізуйте, і робіть правильні висновки, політика стосується кожного, але потребує хоча б трішки аналітики від кожного.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.