Збалансування ризиків банків здешевить кредити для населення

1 апреля 2011, 07:10
Экономист
0
460

За участю Асоціації “Український Кредитно-Банківський Союз”, НБУ, Державного Комітету з фінансових послуг

в АМКУ із залученням фахівців банківського та страхового ринку, а також наукових експертів відбулася нарада з обговорення проекту Кодексу професійної етики у сфері співробітництва банків та страхових компаній. 

В цілому УКБС схвально оцінив необхідність розробки та прийняття даного документу, який повинен стати основою для запровадження прозорої недискримінаційної поведінки суб‘єктів фінансового ринку.

В ході опрацювання документу були враховані пропозиції банківського співтовариства щодо порядку акредитації банками страхових компаній,  встановлення фінустановами лімітів щодо сукупних страхових сум страховиків, оплати додаткових послуг банку, їх діяльності в якості страхових агентів та ін.

Серед базових принципів співпраці банківських установ та страхових компаній повинні бути вимоги, яким відповідають як фінустанови, що надають  кредити, так і страховики, які зобов‘язані забезпечити належний страховий захист позичальників.

Адже кінцевою метою прийняття Кодексу повинно стати збалансування інтересів учасників ринку для забезпечення споживачів фінансових послуг якісними та конкурентоспроможними послугами.

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.