УКБС застосовує нові методи роботи з боржниками

14 апреля 2011, 06:38
Экономист
0
460

Асоціація “Український Кредитно-Банківський Союз” провела перше засідання Клубу кредиторів,на якому розглядалося питання заборгованості державного підприємства “Сумихімпром” перед банківськими установами.


В засіданні взяли участь керівники 11 банківських установ – кредиторів вказаного боржника, що забезпечило більш ніж 60% кредиторських вимог  та кворум засідання. Таким чином, в Україні започатковано створення неофіційного об’єднання кредиторів з метою консолідації їх зусиль.

Було зазначено, що розрізненість інформації, відсутність єдиної стратегії при стягненні заборгованості різними кредиторами часто призводить до зниження вартості активів боржників, в результаті чого більшість вимог залишаються незадоволеними.

Учасники обмінялись наявною інформацією щодо ВАТ “Сумихімпром” про заборгованість та фінансовий стан боржника, перспективи його господарської діяльності. Було зазначено, що боржник є містоутворюючим підприємством, оскільки на ньому працює майже 5000 робітників. Це обумовлює обов’язкову участь держави у вирішенні питання врегулювання заборгованості цього підприємства перед банками. 

  Також, Клубом кредиторів обговорено тактику та конкретні подальші кроки для визначення шляхів врегулювання боргу ВАТ “Сумихімпром”. Першочерговою задачею визначено підтримання діалогу із боржником та іншими кредиторами цього підприємства, в тому числі Пенсійним фондом та Державною податковою адміністрацією України.

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.