Проблемна заборгованість "Сумихімпрому" - на контролі Адміністрації Президента України

13 мая 2011, 11:43
Экономист
0
467

Розв"язанню проблемної заборгованості базового підприємства хімічної галузі приділить увагу Адміністрація Президента

Адміністрація Президента України звернулась до Державного агентства України з управління державними корпоративними правами та майном з проханнямрозглянути питання щодо врегулювання проблемної заборгованості ВАТ “Сумихімпром” перед банківськими установами в результаті листа Асоціації “Український Кредитно-Банківський Союз”.

  Одночасно, Адміністрація Президента запевнила УКБС, що питання реформування та розвитку промислового комплексу знаходиться на постійному контролі Глави держави.

Так, Програмою економічних реформ України на 2010-2014 рр. “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”, розробленою Комітетом з економічних реформ при Президентові України, передбачено проведення системних реформ у різних галузях економіки держави. Тому, питання врегулювання заборгованості ВАТ «Сумихімпром» перед 11 банківськими установами (що складає майже півмільярда гривень тільки основного боргу) опрацьовується профільними органами виконавчої влади та робочими групами Комітету з економічних реформ.

УКБС наголошує, що ВАТ «Сумихімпром»  є найбільшим виробником фосфатних добрив, а також другим по величині виробником двоокису титану в Україні. Підприємство не тільки є базовим підприємством хімічної галузі, але й забезпечує роботою близько 5 000 співробітників. Тому держава має приділити особливу увагу стабілізації роботи цього підприємства та оновленню його виробничих потужностей.

Для недопущення загострення і без того складної ситуації необхідне вольове рішення зі сторони держави (як 100% власника підприємства) щодо встановлення постійного конструктивного діалогу між профільними відомствами, ВАТ «Сумихімпром» та кредиторамию

Тільки в цьому випадку з’явиться можливість досягти компромісних рішень щодо шляхів і строків врегулювання заборгованості та вивести підприємство з критичного стану.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.