Державна судова адміністрація втілює інновації УКБС в судочинстві

19 мая 2011, 16:27
Экономист
0
767

На виконання рішення Спостережної Ради Асоціації “Український Кредитно-Банківський Союз” відбулася нарада керівництва УКБС та Державної Судової адміністрації України.

На заході було обговорено питання використання електронних комунікацій в процесі здійснення судочинства з метою подолання корупції та підвищення ефективності судових процедур.

Представники Державної судової адміністрації повідомили УКБС, що усі судді вже мають сертифіковані електронні підписи. Також, до серпня 2011 року планується додатково оснастить 403 місцевих суди локальними мережами, що дасть можливість надавати послуги в електронному режим.

За результатами наради прийнято рішення про утворення робочої групи на базі ДСА та УКБС у складі організаційної, техніко-технологічної та юридичної підгруп.

Вони розроблятимуть механізми електронізації усіх судових процесів та виконавчого провадження. Крім того, будуть підготовлені зміни до законодавства для забезпечення введення електронного судочинства.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.