Дії влади грають на користь Тимошенко

22 июля 2011, 11:01
духовный рост
0
494

справа лідера БЮТ зайшла у глухий кут


Влада, шукаючи приводи для порушення все нових і нових справ проти Юлії Тимошенко, щоб дискваліфікувати її і не дати зосередитись на передвиборній агітації, сама того не помічає, як грає на користь лідерки «Батьківщини». Таку думку висловив народний депутат України Руслан Богдан.

«Мені дивно, чому політична влада України не второпає того, що вже зрозумів чи не кожний громадянин нашої країни — все, що зараз відбувається навколо Юлії Тимошенко, у кінцевому рахунку обернеться на її користь. Адже навіть ті, хто ніколи не підтримував екс-прем'єр-міністра Юлію Тимошенко, нині починають їй симпатизувати як вона відстоює свою правоту і сміливо викриває хибні кроки діючої влади», — зазначив він.

При цьому Руслан Богдан переконаний, що провладні політики, які переконали керівництво країни в таких діях проти Ю. Тимошенко, щонайменше опинилися в програшній ситуації незалежно від того — буде вона на волі, чи ні.

«Адже якщо вона буде на волі, то залучатиме все більше своїх прихильників. А от якщо Тимошенко сяде в тюрму, до її фігури буде прикута велика увага ще й міжнародної громадськості, що держава ставиться до неї несправедливо.», — зазначив він.

Нагадаємо, днями в.о. Генерального прокурора України Ренат Кузьмін повідомив, що нинішнє керівництво Генеральної прокуратури України має намір відновити розслідування справ проти екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, закритих у 2005 році.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.