УКБС за однозначне тлумачення норм НБУ

12 августа 2011, 13:15
Экономист
0
498

Асоціація “Український Кредитно-Банківський Союз” з метою зменшення ризиків банківської діяльності звернулася до Нацбанку за роз’ясненням питань, що пов’язані з наслідками списання заборгованості відповідно до вимог Порядку відшкодування банками України б

 

УКБС вважає, що, затверджуючи цей Порядок, регулятор надав банківській системі прогресивний інструмент, який дозволить фінустановам врегулювати проблемну заборгованість, що звужувала можливості банківського кредитування реального сектору економіки.

Разом з тим, деякі питання застосування зазначеної Постанови НБУ  потребують додаткових роз’яснень НБУ для зменшення випадків різного тлумачення норм банками та регулятором. Це сприятиме мінімізації ризиків неоднозначного застосування Порядку та виникнення спірних ситуацій в діяльності банківського сектору.

Такий підхід дозволить зменшити проблемні активи банківського сектору, які, за офіційними даними НБУ на 1.07.2011 складають 86,4 млрд.грн., що становить майже 10% загальних зобов’язань фінустанов.

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.