УКБС ВІТАЄ СТВОРЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ АСОЦІАЦІЇ БАНКІВ УКРАЇНИ

5 ноября 2011, 07:03
Экономист
0
966

Асоціація “Український Кредитно-Банківський Союз” підтримує створення нової банківської організації – Незалежної Асоціації банків України (НАБУ)


Представники банківської спільноти зазначили, що це об’єднання має усі перспективи щоб стати впливовим гравцем, серед тих установ, які захищатимуть інтереси банківського сектору України.
УКБС сподівається на збільшення врегульованих питань банківського сегменту пропорційно розширенню кола організацій, які захищатимуть учасників фінансового ринку.
Крім того, на сьогодні вкрай необхідна консолідація зусиль всіх банківських асоціацій для недопущення неправомірних рішень судових інстанцій та позбавлення банків забезпечення за іпотечними кредитами (рішення ВГСУ, яким “ВТБ банк” позбавлено права власності на нерухомість, примусове стягнену з групи “Target” в результаті непогашення кредиту).
“УКБС налаштований на подальшу плідну співпрацю та взаємодію з НАБУ в інформаційному та правовому полі України. Це дозволить більш ефективно та оперативно вирішувати актуальні проблем банківської галузі”, – зазначила Генеральний директор Асоціації “Український Кредитно-Банківський Союз” Галина Оліфер.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.