У Тернополі проведено семінар про місцеве самоврядування в Україні для молоді

3 апреля 2012, 07:30
історик, громадський діяч
0
467
У Тернополі проведено  семінар про місцеве самоврядування в Україні для молоді

30 березня в приміщенні прес-центру Українського дому «Перемога» було проведено семінар на тему: ”Місцеве самоврядування в Україні. Сучасний стан та перспективи розвитку на місцевому рівні”.

30 березня в приміщенні прес-центру Українського дому «Перемога» головою Тернопільської обласної молодіжної організації “Спілка Молодіжного Самоврядування”, координатором проекту “Студенти для органів місцевого самоврядування” в Тернопільській області Ігорем Проциком було проведено семінар на тему: Місцеве самоврядування в Україні. Сучасний стан та перспективи розвитку на місцевому рівні”. Учасниками семінару були інтерни проекту Студенти для органів місцевого самоврядування.

     Під час семінару студенти ознайомились із основними поняттями та визначеннями  місцевого  самоврядування, законодавством про місцевого самоврядування в Україні на Європі, системою органів місцевого самоврядування та  особливостями його здійснення  в Автономній Республіці Крим, містах Києві та Севастополі.  

     Також в рамках семінару учасники мали можливість  познайомитись із історією створення, метою та завданнями діяльності Європейського молодіжного фонду, цілями молодіжної політики Ради Європи, основними напрямками діяльності Фонду, особливості подання заявок на здобуття грантів, процесом прийняття рішень щодо підтримки грантів,особливостями звітування за грантом. Також учасники мали можливість познайомитись із україномовною версією сторінки Європейського молодіжного фонду в мережі Інтернет.

    Як зазначив голова ТОМГО Спілка Молодіжного Самоврядування, координатор проектуСтуденти для органів місцевого cамоврядування в Тернопільській області Ігор Процик:Загалом семінар виявився досить насиченим як в інформативному, так і в практичному  відношенні, оскільки учасники  мали можливість удосконалити свої знання на навички  щодо діяльності органів місцевого самоврядування. Особливістю цього семінару було також те, що багато прикладів наводилось саме на прикладі діяльності Тернопільської міської ради, де інтерни проходять стажування.

      Протягом стажування інтерни проекту “Студенти для органів місцевого самоврядування”  вже мали можливість відвідати семінари та тренінги у містах Києві, Львові та Рівному. Однак у Тернополі це перший  із серії семінарів для  інтернів  цьогорічного проекту, оскільки семінари передбачається проводити систематично на різні тематики

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.