Завтра буде проведена акція проти руйнації Андріївського узвозу

10 апреля 2012, 18:24
Владелец страницы
соціолог, громадський діяч
0
686
Завтра буде проведена акція проти руйнації Андріївського узвозу

Сьогодні на Андріївському узвозі були знесені три будівлі. Будинки знесли під прикриттям реконструкції вулиці.


Сьогодні на Андріївському узвозі були знесені три будівлі. Будинки знесли під прикриттям реконструкції вулиці. Хоча вони не були об’єктами культурної спадщини, знесення відбулось незаконно.  Про це заявив заступник начальника головного управління охорони культурної спадщини КМДА Сергій Новгородський.

Нагадаю, що Міністерство культури видало указ, що Андріївський узвіз є пам'яткою містобудування, тому будь-яке проведення робіт має бути регламентовано.

В результаті цієї події, сьогодні о 19:00 біля Історичного музею зібралося близько сотні активістів. Вони визначили план дій, на кого тиснути, як і коли.

Організатори закликають долучитися до акції, метою якої є протидія подальшій руйнації Андріївського узвозу і вимагають знайти винних у тому що трапилось.

В середу (11.04.2012) о 19 годині по вул. Десятина 3А, буде проведене мирне зібрання, мета якого висловити протест проти подальшої руйнації історичного Києва.Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Киев,КМДА,Попов,Андріївський узвіз,руйнування,знесення
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.