Захистимо берег Дніпра від знищення. Акція організації Наша земля

20 ноября 2012, 15:56
Владелец страницы
соціолог, громадський діяч
0
19

Захистимо берег Дніпра від знищення. Акція організації Наша земля

19 листопада відбулася акція протесту проти забудови берегів Дніпра. Ініціаторами та учасниками акції стала громадська організація "Наша земля" та мешканці Микільської-Слобідки. Активну участь в блокуванні незаконного будівництва, прийняв народний депутат Андрій Павловський. 

Учасники акції вимагали припинити незаконне будівництво на березі Дніпра, яке розпочалося нещодавно та вимагали надання необхідної інформації від представників забудовника. Зараз за словами забудовників на цьому майданчику, який відноситься до рекреаційної зони, ведуться роботи по підготовці для забудови, вивозиться сміття та грунт. Данні роботи ведуться з численими порушеннями діючого законодавства про що були попереджені представники забудовника. 

Це вже третя за останні 5 років спроба розпочати багатоповерхове будівництво, яке не тільки знищить зону відпочинку киян на Микільській Слобідці, але й створить безліч проблем які потім розв`язати буде неможливо. Роботи розпочалися всупереч існуючому законодавству, і в тому числі двом указам Президентів України від 2008 та 2011 р.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Киев,Днепр,акция
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.