Скільки коштує передвиборча агітпродукція: «Наша Україна» готова до чесності

28 августа 2012, 07:53
0
522

"Наша Україна" оголосила тендер

Хабарі та відкати давно вже стали невід`ємною складовою діючої системи влади. Влада захопилася популістськими гаслами і заходами та самовихвалянням. При цьому влада і Партія регіонів, активно пропагуючи боротьбу з корупцією,  власноруч її впроваджують, намагаючись «чорне» видати за «біле». Вочевидь, вважаючи, що українці, дивлячись недешеві передвиборні ролики «регіоналів» та комуністів, не помічають, як щодня рівень життя стає все нижчим, а корупція чиновників зростає.

Нагадаю, що в липні Верховна Рада руками Партії регіонів та комуністів ухвалила закон, що виводить державні підприємства з-під обов'язкової дії тендерних процедур закону "Про здійснення державних закупівель". Його оперативно підписав Віктор Янукович, незважаючи на критику з боку ЄС. На думку представників ЄС, закон виводить із-під контролю громадськості значну частину державних закупівель.  

Завдяки нововведенням закону, корупція на державних підприємствах при держзакупівлях може досягнути чималих розмірів, витягуючи колосальні кошти з бюджету, що могли б піти на підвищення зарплат та пенсій. Значна частина цих коштів через систему «відкатів», вочевидь, буде виведена з України. 

На відміну від «біло-синіх», партія «Наша Україна» власним прикладом демонструє, що зацікавлена в прозорості та чесності не лише самого виборчого процесу, але готова після виборів добиватися того, щоб припинити корупцію при держзакупівлях, скасувавши цей закон. На відміну від корумпованої влади, «Наша Україна» намагається адмініструвати виборчі кошти прозоро й економно.

Нещодавно «Наша Україна» вперше у виборчих кампаніях запровадила тендер на послуги та виготовлення агітпродукції. Зроблено це було з метою економії виборчих коштів та неупередженого підбору підрядників за високими професійними якостями. Це стосувалося таких робіт, як друку поліграфічної продукції, розміщення зовнішньої реклами, проведення заходів, виготовлення наметів та іншої сувенірної продукції, розробка та реалізація кампанії доставки агітаційних матеріалів.

Минулої п’ятниці до партії  «Наша Україна» надійшли перші заявки на тендер на виготовлення агітаційної продукції та проведення агітаційно-масових заходів. По завершенню тендера «Наша Україна» оголосить його переможців, а також опублікує його результати. Українці зможуть переконатися: ця патріотична сила щиро прагне повернути довіру та не приховує, скільки коштів було витрачено на передвиборну агітацію. На відміну від партії влади, яка під гаслами боротьби з корупцією сама ж її заохочує.  

Чи стане цей досвід прикладом для наслідування іншими партіями та виборчими проектами покаже майбутнє.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.