В Кременці відбувся семінар із руйнування передвиборчих інформаційних технологій

29 сентября 2012, 07:42
історик, громадський діяч
0
263
В Кременці відбувся семінар із руйнування передвиборчих інформаційних технологій

27 вересня у Кременці на Тернопільщині відбувся семінар «Руйнування передвиборчих інформаційних технологій серед молоді», який був проведений в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії "Я хочу...

27 вересня у м.Кременець Тернопільської області  відбувся семінар «Руйнування передвиборчих інформаційних технологій  серед молоді», який був проведений в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії з руйнування політичних інформаційних маніпуляцій  «Я хочу…» Коаліції Виборчих Ініціатив «Дзвін» Тернопільською обласною молодіжною громадською організацією «Спілка Молодіжного Самоврядування» спільно із Центром політичних студій та аналітики.

Учасниками заходу стали 35 студентів ВНЗ Кременця, членів студентських, молодіжних та громадських організацій, громадських діячів та експертів Кременця.

 Тренерами семінару були Ігор Процик, Центр політичних студій та аналітики, Лазорко Наталя, Спілка Молодіжного Самоврядування

 Метою кампанії є залучення значної кількості пересічних громадян до групового обговорення важливих соціально-політичних проблем країни напередодні парламентських виборів 2012 року та формування активного громадянина-виборця, який не просто пасивно споглядає за ходом виборчого процесу, а бере у ньому безпосередню активну участь (залучення громадян до двостороннього обміну інформацією) 

 В ході проведення семінару учасники ознайомились із системою виборчого законодавства в Україні, поняттями «маніпуляція», «політичне маніпулювання», «адміністративний ресурс», його використання у передвиборчий та виборчий періоди, технологіями створення маніпулятивних технологій, поняттями «політичний міф», технології їх створення, а також  які інформаційні технології використовують сучасні політичні партії, кандидати-мажоритарники, а також навчились розпізнавати політичні маніпуляції і застосовувати способи їх протидії.

 Довідка

Нагадаємо, що в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії з руйнування політичних інформаційних маніпуляцій  «Я хочу…» Коаліції Виборчих Ініціатив «Дзвін» Тернопільською обласною молодіжною громадською організацією «Спілка Молодіжного Самоврядування» передбачено проведення ще одного семінару в Тернопільській області, про дату час та місце проведення яких буде повідомлено додатково.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.