УКБС ВІТАЄ ПРАВОЗНАВЦІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

8 октября 2012, 07:42
Экономист
0
230

Сьогодні, 8 жовтня 2012 року, в Україні відзначається День юриста

Вельмишановні панове-юристи!

Від імені Асоціації “Український Кредитно-Банківський Союз” сердечно вітаємо Вас з нагоди професійного свята – Дня юриста, яке об’єднує усіх, хто покликаний боротися за ствердження Закону і Права!

Ваша діяльність, спрямована на захист прав та інтересів банків та їх клієнтів, високий професіоналізм та відповідальність є найбільшою цінністю суспільства в справі побудови та утвердження демократичної України.

В цей урочистий день прийміть слова глибокої вдячності за активну участь у реформуванні банківського законодавства та примноженні славних традицій юридичної професії.

Бажаємо Вам професійних успіхів, цілеспрямованості на шляху служіння Закону, відданості справі, мудрих рішень, а також міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, благополуччя та нових перемог!

 

 


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.