ЄВРОПЕЙСЬКІ ЕКСПЕРТИ КОНСТАТУВАЛИ РОЗВИТОК БАНКІВСЬКОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ

14 декабря 2012, 13:47
Экономист
0
250

УКБС представив Україну у форумі міжнародних банківських асоціацій

УКБС провів переговори з банківськими асоціаціями з країн СНД, Центральної та Східної Європи. За результатами обговорення було відмічено, що Україна одна з держав в Європі, якій вдалося зберегти позитивні показники у банківській сфері.

В зустрічі, яка відбулася в рамках засідання Міжнародної Банківської Ради, (далі – МБР), також взяли участь керівники центробанку, міністерства економіки, комерційних структур Республіки Польща.

 В ході засідання учасники обговорили поточний стан у банківських секторах країн-учасниць МБР, а також обмінялися досвідом щодо взаємодії кредитних організацій з органами державного регулювання та нагляду і національних особливостей цього процесу в зазначених країнах.

В рамках заходу УКБС презентував позитивну динаміку розвитку банківської системи України, а також досвід у сфері співпраці з органами державної влади та результати цього співробітництва.

 

За результатами обговорення, банківська система України була визнана європейськими експертами найбільш динамічною за зростанням статутного та регулятивного капіталу банків.

 

„За останні 5 років статутний капітал банківської системи України виріс у 4 рази (до 21,6 млрд. $), регулятивний капітал збільшився у 2,5 рази  (до 22,3 млрд. $). Норматив адекватності регулятивного капіталу на 01.11.2012 становить 18,2% (при необхідних не менше 10%), зазначила Генеральний директор Асоціації „Український Кредитно-Банківський Союз” Галина Оліфер. – Ці статистичні дані свідчать про достатній запас „міцності” національної банківської системи та потенціал для кредитування економіки”.

 Довідково:

УКБС є активним учасником Міжнародної банківської ради понад 8 років.

До складу цієї представницької інтернаціональної організації входять банківські об’єднання з Білорусі, Казахстану, Киргизстану, Росії, країн Центральної та Східної Європи, Азербайджану, Грузії, Сербії, Таджикистану, Узбекистану та України.

Роль УКБС у налагодженні взаємодії з міжнародними банківськими об’єднаннями  неодноразово була відмічена керівництвом Міжнародної банківської ради.

Детальніше про діяльність УКБС в рамках МБР у розділі “Організація”, в підрозділі “Міжнародна банківська Рада”.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.