УКБС: НОВАЦІЇ ФОНДУ СПРОВОКУЮТЬ ПОДОРОЖЧАННЯ КРЕДИТІВ

24 января 2013, 14:01
Экономист
0
191

Позиція УКБС щодо проекту Методики та нарахування відрахувань банків до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

   

    Нова методика розрахунку та нарахування зборів до Фонду гарантування вкладів, диференційованих залежно від ризиків депозитної політики банку, є неефективною. Адже ставить банки, які ведуть агресивну чи ризиковану діяльність, в більш вигідні умови, ніж банки, що дотримуються зваженої політики. Про це заявляє Асоціація «Український Кредитно-Банківський Союз», коментуючи проект змін до «Положення про порядок розрахунку, нарахування і сплати зборів до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб».

    УКБС зазначає, що запропонована у Проекті методика оцінки ступеня ризиків банку для розрахунку диференційованих внесків не дозволяє Фонду враховувати основні ризики, що впливають на платоспроможність банків - ризики активів (розміщення коштів) та капіталу. Адже небезпека банкрутства банку залежить, в першу чергу, не від процентних ставок на депозити, а від якості кредитного портфелю. 

     Оскільки саме цей ризик взагалі даним Проектом не оцінюється, тому, на думку, УКБС доцільно повернутися до діючої методики Фонду, яка є більш прозорою та логічною. А для оцінки ризиків неповернення вкладів необхідно використовувати інший інструментарій, зокрема, спостереження за станом розвитку ринку, станом ліквідності банків, контроль використання банками кредитів овернайт тощо.

     Також УКБС зауважує, що нововведення фактично є примусовим збільшенням у кілька разів суми регулярного збору, що сплачується банками до Фонду. При цьому, створюється можливість необмеженого маніпулювання розміром коефіцієнтів у розрахунках зборів.

     Експерти УКБС пояснюють, що на сьогодні відсутній порядок визначення середньозваженої процентної ставки по системі банків і невідомо які саме показники використовуватиме Фонд. Існуючі індикативні показники НБУ (щоденний Український індекс ставок за депозитами фізичних осіб та Середньомісячні відсоткові ставки за депозитами в національній та іноземній валюті) суттєво відрізняються один від одного. У разі застосування Фондом у якості бази для порівняння меншого із зазначених показників, до більшості банків автоматично будуть застосовуватись найвищі значення поправочного коефіцієнта К1 (коливаються від 1,0 до 1.8), що суттєво збільшуватиме загальний обсяг відрахувань до Фонду.

      Також УКБС вважає надмірним передбачене у Проекті подвійне застосування обмежень за одним видом ризику з боку Фонду та НБУ. Експерти УКБС пояснюють, що банки вже виконують підвищені вимоги НБУ щодо рівня ліквідності та мають обмеження в частині концентрації кредитних ризиків. Зокрема, Інструкцією про порядок регулювання діяльності банків в Україні (постанова НБУ від 28.08.2001 № 368) для спеціалізованих «ощадних» банків встановлені підвищені економічні нормативи, а також підвищені значення обов’язкових резервів за вкладами фізичних осіб в іноземній валюті (постанова НБУ від 19.06.2012 № 248).

      Крім того, ризики несвоєчасних розрахунків за вкладами в іноземній валюті вже враховані існуючою методикою та встановленою підвищеною ставкою відрахувань до Фонду, а саме: за вкладами в іноземній валюті базова ставка регулярного збору становить 0,8% бази нарахувань, за гривневими - 0,5%.

     На думку УКБС, запропоновані новації спровокують подорожчання кредитних ресурсів внаслідок збільшення фінансового навантаження на банківську систему (адже кошти, перераховані до Фонду, банкам не повертаються). Що іде врозріз з державними пріоритетами щодо здешевлення вартості кредитів. А також обмежить залучення банками коштів населення та фондування існуючого валютного кредитного портфелю стабільними клієнтськими ресурсами, що може негативно вплинути на ліквідність банків і стабільність банківської системи та призвести до зростання «тіньової» економіки. А фактично – перешкоджатимуть легалізації коштів населення.

     «УКБС вважає, що загальний розмір відрахувань банків до Фонду не повинен змінитися, адже новий Закон про систему гарантування вкладів розширив повноваження Фонду щодо контролю за діяльністю банків-учасників, - зазначає Генеральний директор Асоціації Український Кредитно-Банківський Союз» Галина Оліфер. – Крім того, динаміка фінансових ресурсів Фонду за 2012 рік свідчить про зростання обсягу фінансових ресурсів, акумульованих Фондом (6,1 млрд.грн. на 01.01.2013 проти 4,8 млрд.грн. на 01.01.2012, приріст у 27%). При цьому, за даними Фонду на 01.10.2012, сума вкладів фізичних осіб становила 323,2 млрд.грн., кількість вкладників – 36,5 млн., а процент покриття кількості вкладників – 99,4%».

     Для збільшення обсягу фінансових ресурсів Фонду та забезпечення ефективного функціонування системи гарантування вкладів фізичних осіб необхідно скасувати законодавчі норми, які надають Фонду право здійснювати ризиковані фінансові операції за рахунок акумульованих коштів (надавати фінансову допомогу приймаючому банку, кредити своїм працівникам тощо). Ще при прийняті Закону «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» УКБС зазначав, що виконання Фондом непритаманних йому функцій фінансово-кредитних установ послабить систему гарантування вкладів, створить підґрунтя для зловживань та підірве довіру до банківської системи. Неприпустимо покладати негативні наслідки ризикованої фінансової діяльності Фонду на державу і стабільно працюючі банки.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.