Я - традиція

28 марта 2013, 12:50
Владелец страницы
Журналист, редактор газеты "Правдоискатель".
0
213
Я - традиція

Випустив збірку ідеалістичної прози. Багато сатири, соціальної фантастики і соціальної критики. Не без антиутопії. Коротше кажучи, 128 сторінок добродушного хуліганства.

Випустив збірку ідеалістичної прози. Зветься "Я - традиція". Деякі з вміщених у ній оповідань публікувалися в цьому блозі. Багато сатири, соціальної фантастики і соціальної критики. Не без антиутопії. Коротше кажучи, 128 сторінок добродушного хуліганства.

На обкладинці книги написано: "Всі успіхи людства створені задумом однієї людини. Ви можете воювати з одинаками, але традиція радісної самотності доброго розуму житиме вічно".

Це одна з перших книжок мого видавництва. До речі, днями представлю книжку віршів непересічної жінки.

Є великі плани - видавати розумні книжки літературно-художньої, громадсько-політичної, просвітницької, публіцистичної тематики, продавати їх через книгарні та за схемою "книги поштою". Шукаю партнерів: авторів, розповсюджувачів, інвесторів.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: книга,фантастика,сатира,проза
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.