ІНТЕРЕСИ БАНКІВ І БІЗНЕСУ В КАБМІНІ ЗНОВУ ЗАХИЩАТИМЕ УКБС

27 сентября 2013, 11:54
Экономист
0
189

Представник УКБС увійшов до оновленого складу Ради підприємців при КМУ

Інтереси банківського співтовариства в оновленому складі Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України вчетверте поспіль представлятиме Генеральний директор Асоціації “Український Кредитно-Банківський Союз” Галина Оліфер.

       Голова Ради підприємців при КМУ Леонід Козаченко привітав пані Оліфер із затвердженням в якості члена Ради (згідно з Розпорядженням Уряду № 713-р від 04.09.2013 р.) та висловив сподівання на активну участь та конструктивну співпрацю.

За роки співробітництва, починаючи з 2004 р., УКБС брав активну участь в робочих зустрічах, засіданнях Ради, опрацюванні законопроектів, проектів урядових постанов та інших нормативних актів, а також ініціював вирішення понад 50 проблем, що виникали у діяльності банків та бізнесу.

За активну громадянську позицію, вагомий внесок у розвиток підприємницької діяльності, сприяння формуванню системи фінансово-кредитної підтримки підприємництва представників УКБС неодноразово було нагороджено Почесними грамотами Ради підприємців.

“В свою чергу, УКБС високо цінує внесок Ради підприємців у створення сприятливої нормативної бази, покращення бізнес-клімату в країні, розвиток конкуренції в підприємницькій сфері, а також у формування громадської свідомості щодо сприйняття підприємництва як базису економіки держави”, – зазначила Генеральний директор Асоціації “Український Кредитно-Банківський Союз” Галина Оліфер.

 

Матеріали щодо діяльності РП при КМУ розміщено тут: http://www.kbs.org.ua/index.php?get=109

 

 


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.