4 ЛИСТОПАДА 2013 СТАРТУЄ ТИЖДЕНЬ ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ

4 ноября 2013, 08:09
Экономист
0
205

У понеділок, 4 листопада 2013 року, розпочнеться Всеукраїнський тиждень фінансової грамотності.

Основним завданням акції, що відбувається в рамках реалізації Плану заходів з підвищення рівня фінансової грамотності населення на 2013 рік (затверджений наказом НБУ від 18.05.2013 № 61-од), стануть роз’яснення щодо виховання звички до заощаджень та інвестицій; надання правдивої інформації про основні фінансові продукти, за допомогою яких можна реалізувати свої плани, у т.ч. покращити майнових стан; основних принципів фінансового обліку; ведення сімейного бюджету.

Під егідою Всеукраїнського тижня фінансової грамотності передбачається проведення освітніх заходів для різних вікових і соціальних груп за спеціально розробленими регулятором методичними рекомендаціями та сценаріями.

Усі зацікавлені партнери, які мають досвід, ресурси та бажання для проведення тематичних інтерактивних занять для різних верств населення, запрошено до участі у зазначених заходах.

„УКБС вітає дану ініціативу Національного банку України, – зазначає Генеральний директор Асоціації „Український Кредитно-Банківський Союз” Галина Оліфер. – Вважаємо, що залучення всіх верств населення до використання фінпослуг та управління власними фінансами сприятиме підвищенню їх впевненості у захищеності власних інтересів та законних прав як споживачів фінансових послуг”.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.