УКБС ПІДТРИМУЄ ІМПЛЕМЕНТАЦІЮ НОРМ ЄС ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ КОРПОРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ

11 ноября 2013, 10:03
Экономист
0
152

УКБС проаналізувала проект Закону щодо підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах (регистр. № 3441 від 17.10.2013 р.)

Асоціація «Український Кредитно-Банківський Союз» на запит Національного банку України надала висновок щодо проекту Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах» (реєстр. № 3441 від 17.10.2013 р.).

Зокрема, зазначено про прогресивність пропозиції щодо імплементації в українське законодавство європейських норм відносно підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах та захисту прав акціонерів. Також підтримано запропоноване удосконалення механізму визначення ринкової вартості емісійних цінних паперів, який є досить об’єктивним та дозволяє зменшити ризик маніпуляцій із ринковою вартістю цінних паперів. Одночасно, висловлено низку пропозицій щодо удосконалення положень законопроекту. 


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.