Чи місце дітям на Галерах? Виставка творів дитячих художніх студій

24 января 2012, 13:36
Владелец страницы
0
25

Чи місце дітям на Галерах?

В сьогочасному українському суспільстві побутує стереотип: сучасна молодь - пропаща. Більше 3-ьох годин щодень вона марнує перед телевізором. Від 1 до 3 годин – в мережі Інтернет. Дитяча злочинність з року в рік зростає – на 3% у 2011 р. порівняно з 2010 р.
На вулицях, подвір`ях та у парках міст швендяють підозрілі компанії жовторотої молоді напідпитку та з цигаркою в дзьобі, тривожачи пенсіонерок та жіночок з колясками.

Але кожного дня якась частина цієї "пропащої" молоді вирушає творити, вчитись, працювати у класах художніх майстерень, шкіл або студій, удосконалюючи власну майстерність та стверджуючи самобутність.

З 13 по 22 січня 2012 року в Експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати проходила "АртГалера-2012" - 14 міжрегіональна виставка творів мистецтва. Організатори презентували живопис, скульптуру та графіку місцевих досвідчених майстрів, а також вихованців дитячих художніх студій Вінниці та області.

Саме дитячі роботи на "Артгалері" вражають найбільше. Погляньмо на них та порадіємо – у нинішнього покоління є майбутнє. Нехай українські економічні досягнення найближчого десятиліття оповиті сумнівами та мороком, дітям обов`язково знайдеться місце на галерах – АртГалерах.

P.S. Фотографії творів демонструються з дозволу Експоцентру ВТПП.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: выставка,дети,Винница,художник,Українська Громада,Форум порятунку Києва
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.