Для студентів Тернополя відбулася презентація можливостей Європейського молодіжного фонду

6 марта 2012, 09:23
історик, громадський діяч
0
9

Для студентів Тернополя відбулася презентація можливостей Європейського молодіжного фонду

2 березня в Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В.Гнатюка відбулась презентація Європейського молодіжного фонду в рамках проекту "Можливості Європейського молодіжного фонду для України", який реалізується СМГО «Центр європейських ініціатив» за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження». 

Партнером у реалізації проекту в Тернопільській області виступає Тернопільська обласна молодіжна громадська організація “Спілка Молодіжного Самоврядування (СМС)”.

В рамках презентації учасники познайомилися з історією створення, метою та завданнями діяльності Європейського молодіжного фонду, цілями молодіжної політики Ради Європи, основними напрямками діяльності Фонду, особливості подання заявок на здобуття грантів, процесом прийняття рішень щодо підтримки грантів,особливостями звітування за грантом.

Також учасники мали можливість познайомитись із україномовною версією сторінки Європейського молодіжного фонду.

Як зазначив координатор проекту “Можливості Європейського молодіжного фонду для України" в Тернопільській області, голова ТОМГО “Спілка Молодіжного Самоврядування (СМС)” Ігор Процик: “Під час презентації студенти мали можливість задавати питання. В основному вони стосувались вже успішних практик співпраці українських НУО із Європейським молодіжним фондом, а також можливостями участі в міжнародних обмінах та грантами, які стосувались освітніх програм за кордоном”.

В рамках проекту планується проведення презентацій Європейського молодіжного фонду у інших ВНЗ міста та області, а також для місцевих молодіжних громадських організацій. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: молодежь,Тернополь,студенты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.