Кабмін проігнорував доручення Президента посилити захист енергооб’єктів

13 квітня 2024, 14:19
Власник сторінки
Бизнесмен, меценат
0
1108
Максим Шкіль, засновник і CEO холдингу MS Capital

В жовтні 2022 року у Верховного головнокомандувача відбулась нарада з військовими, представниками уряду щодо захисту енергетичних обʼєктів.

На ній було чітко надано доручення забезпечити третій рівень захисту для обʼєктів енергетики. Зрозумівши важливість питання і масштаб загрози, Autostrada без фінансування з боку держави розпочала роботи в цілодобовому режимі, проінвестувала понад 100 млн доларів в матеріали і виробничі потужності - було закуплено 7 бетонних заводів, спеціальне обладнання, міксери, бурові машини, палебійні машини, закуплено понад 20 тис тон металопрокату, проінвестовано понад 10 млн доларів в обладнання і запущено завод з виробництва металоконструкцій - все це зроблено для того, щоб забезпечити будівництво захисту обʼєктів енергетики в максимально стислий термін. Було задіяно понад 1000 працівників, організовано роботу в три зміни.

Саме в такій спосіб Автострада, як відповідальний бізнес, підійшла до доручення Верховного Головнокомандувача забезпечити захист енергетичних обʼєктів в умовах війни!

Результат - вказівки Президента проігноровані, кошти не виділені, а фінансування повністю припинене. Ми звертались листами до кабінету міністрів щодо виділення фінансування, але жодної реакції нема.

З цими проблемами, мільярдними кредитами та боргами ми залишились віч на віч. Припускаю, що розрахунок був такий, що обстрілів не буде і може якось воно пройде…

Але сьогодні реалії інші - обстріли є, наслідки такої бездіяльності відчувають люди та бізнес, запроваджено обмеження в постачанні електроенергії. Третій ступінь захисту через відсутність фінансування не зроблено.

Будь-яка посада - це не тільки повноваження, але і відповідальність!

Міністерство фінансів України оперує коштами платників податків. Якщо не буде електроенергії, не буде і податків - це доволі прості і очевидні речі. Захист обʼєктів енергетики мав би бути одним з пріоритетних напрямків фінансування.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
СПЕЦТЕМА: Україна
ТЕГИ: енергетика,Кабмін
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.