Пастка Котів для Науки!

22 травня 2023, 09:04
Власник сторінки
Старший радник юридичної компанії Lex Pride
4
5950
Пастка Котів для Науки!
Антипов Вадим, старший радник юридичної компанії Lex Pride

Нова серія “пригод Котів” знову бентежить !


Пройшло пів року з мого допису стосовно “кришування” бабушкою Кузнецовою (Бабушка Кузя) свого друга - академіка Медведчука.

І раптом совість у бабушки прокинулась гнівним листом до своїх коллег-академіків; треба бити на сполох! В наших рядах  20 Років Кум Путіна!! Треба терміново зібрати загальні збори АПРНУ- виключити наволоч з наших рядів!! Правда, це лише привід)

Мета Бабушки Кузі інша; шляхом обіцянок, грошей, відвертих погроз привести до влади в АПРНУ яскравого русофіла Копиленка, який ще за часів першого майдану проявив себе як яскравий промосковський підлабуза.

Ми підійшли до рубікону академічної совісті; захопить  котяча зграя владу та фінансові потоки АПРНУ чи харківська школа витримає удар 10 друзів бабушки Кузі??!

 

VIVAT АКАДЕМІЯ !

VIVAT ЗРАДНИКАМ АКАДЕМІКАМ!

VIVAT БОЛОТУ БЕЗСИЛИХ ЧЛЕНІВ АПРНУ!Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
СПЕЦТЕМА: Україна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.