Головний пропагандист РФ під час сповіді вкотре підтримав мобілізацію та війну

27 сентября 2022, 13:31
Владелец страницы
Favorit005@ukr.net
0
34

Головний пропагандист РФ під час сповіді вкотре підтримав мобілізацію та війну в Україні

 

25 вересня п.р. під час богослужіння  патріарх РПЦ Кирил заявив, що смерть при виконанні військового обов’язку є «жертвою» і це нібито «змиває всі гріхи».

Таким чином головний пропагандист РФ вирішив виправдати смерть російських окупантів на війні проти українців під час недільної проповіді.

«Церква молиться про те, щоб ця боротьба закінчилася якнайшвидше, щоб якнайменше братів убили один одного в цій братовбивчій війні. І одночасно Церква усвідомлює, що якщо хтось, керований почуттям обов’язку, необхідністю скласти присягу, залишається вірним своєму покликанню і гине при виконанні військового обов’язку, то він, безсумнівно, чинить діяння, рівносильне жертві. Він приносить себе в жертву за інших. І тому віримо, що ця жертва змиває всі гріхи, які людина вчинила», — заявив він.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.