Головний пропагандист РФ під час сповіді вкотре підтримав мобілізацію та війну

27 вересня 2022, 13:31
Власник сторінки
Favorit005@ukr.net
0
47

Головний пропагандист РФ під час сповіді вкотре підтримав мобілізацію та війну в Україні

 

25 вересня п.р. під час богослужіння  патріарх РПЦ Кирил заявив, що смерть при виконанні військового обов’язку є «жертвою» і це нібито «змиває всі гріхи».

Таким чином головний пропагандист РФ вирішив виправдати смерть російських окупантів на війні проти українців під час недільної проповіді.

«Церква молиться про те, щоб ця боротьба закінчилася якнайшвидше, щоб якнайменше братів убили один одного в цій братовбивчій війні. І одночасно Церква усвідомлює, що якщо хтось, керований почуттям обов’язку, необхідністю скласти присягу, залишається вірним своєму покликанню і гине при виконанні військового обов’язку, то він, безсумнівно, чинить діяння, рівносильне жертві. Він приносить себе в жертву за інших. І тому віримо, що ця жертва змиває всі гріхи, які людина вчинила», — заявив він.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.