«Русский мир » в Ужгородському кафедральному храмі РПЦвУ

10 августа 2022, 15:40
Владелец страницы
Favorit005@ukr.net
0
25

«Русский мир » в Ужгородському кафедральному храмі РПЦвУ


Не так давно,  славнозвісний  на Закарпатті отець-сепаратист Російської церкви Димитрій Сидор та його поплічник отець Костянтин Тимофєєв розпочали активну роботу в інтернет-просторі нашого краю, створивши для цього ресурс www.rusyn.eu.

 Перший ще з 80-х років був агентом КГБ, зараз двоє активно використовуються Росією по активізації русинського питання в Закарпатській області та створення фейкової Підкарпатької русі.

Останні двоє, створивши згаданий інтернет ресурс активно прославляють вигадану Підкарпатську Русь та звинувачують  Україну в усіх своїх стражданнях та «гоніннях на русинів».

Проаналізувавши цей сайт, можна дійти висновку, що отець Костянтин йде впевненими кроками до «творінь» свого наставника Димитрія Сидора у період 2008 року, за які його було засуджено за сепаратизм.  

Цікавим фактом є те, що з початку війни вони  припинили та не наважувались  розповсюджувати провокативні матеріали на своєму сайті, однак у серпні п.р. знову розпочали публікувати проросійські матеріали. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.