Реформа СБУ - стратити не можна помилувати

4 января 2022, 13:35
Владелец страницы
Експерт з питань економічної безпеки та державного управління, заступник голови ПП "Надія Є"
0
19
Реформа СБУ - стратити не можна помилувати

Одним із пріоритетних завдань на 2022р. спікер парламенту, Руслан Стефанчук, назвав реформу СБУ. І тут стає страшно, навіть оптимістам...

 Служба безпеки, яку усі влади "ламали" під себе, давно вже стала калікою. Але в ній, все одно, залишаються люди, що дійсності продовжують захищати безпеку.

Не всіх професіоналів розігнали, не всіх поламали, і не всіх змусили "отримувати конверти", щоб назавжди стати слухняним псом режиму.

Дійсно, державі потрібен новий закон про СБУ, який врегулює не тільки діяльність самої служби, унормує систему контролю за її діяльністю та відповідальність, при цьому забезпечуючи права людини. Але новий закон повинен бути виписаний таким чином, щоб унеможливити навіть натяки на буд-яке зовнішнє та іноземне втручання в роботу українського органу безпеки.

Про те "слугам" і їх хазяям не подобається, що СБУ й досі намагається залишатися органом безпеки, його хочуть так відреформувати, щоб залишилися служили лиш слухняні дворняги, які, збившись до купи, за кістку і будку розірвуть будь кого, хто посміє лиш рота відкрити в сторону реальних іноземних хазяїв і їх вітчизняних ставлеників.

 

Але, на те вона і СБУ, щоб не допустити подібної загрози ...

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.