Завдяки «Батьківщині» школи, садочки та лікарні Київщини будуть мати тепло

25 октября 2021, 21:25
Владелец страницы
Народний депутат України
0
7
Завдяки «Батьківщині» школи, садочки та лікарні Київщини будуть мати тепло
Костянтин Бондарєв, народний депутат України

Я хотів би поділитися дуже важливою новиною. Завдяки Київській обласній «Батьківщині» населення і бюджетні установи зможуть платити менше за опалення.

Місяць тому Київська обласна «Батьківщина» звернулася до всіх політичних сил, які представлені в Київській обласній раді, з питанням про те, що ми повинні не допустити підвищення тарифів для населення. Тарифів перш за все на тепло, а також забезпечити безперебійну роботу теплостанций і постачання тепла шкіл, дитячих садків та медичних установ. І ось минулого тижня Київська обласна рада зібралася і прийняла рішення передати гроші з обласного бюджету на місця для забезпечення того, щоб не піднімати тарифи для населення насамперед, а також забезпечити теплом наші садки, навчальні заклади, лікарні. Це рішення було проголосовано одноголосно і я дуже вдячний всім політичним силам, які взяли в цьому участь і підтримали ініціативу «Батьківщини». Так, цього не достатньо, щоб забезпечити все населення хоча б тими тарифами, які були в минулому році, але це вже щось. 


Про населення начебто подумав Кабмін. Як подумав ми ще подивимося, але, на жаль, повинен констатувати, що газ, гаряча вода і опалення подорожчають в нашій платіжці відсотків на 30%. За це потрібно передати великий привіт президентові Зеленському та його Кабінету Міністрів.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: газ,Юлия Тимошенко,отопление,Батьківщина,Юлія Тимошенко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.