В Укараїні почали закриватися підприємства через газову кризу

11 жовтня 2021, 17:11
Власник сторінки
Народний депутат України
0
69

Цінник на блакитне паливо вже побив всі можливі і неможливі рекорди, а відсутність адекватної реакції з боку влади залишає людей і бізнес сам на сам із шаленими тарифами.

Про це я говорив в ефірі телеканалу «НАШ». На мою думку газовий колапс, який накрив Україну, це наслідок безвідповідальної і непрофесійної діяльності команди президента. Те, що «Північний потік-2» добудують було зрозуміло ще 3-5 років тому. Давайте подивимось, що відбувається сьогодні − ми залишилися «крайніми на трубі». Тому що ціна транспортування «Північним потоком-2» буде одна, а по трубі інша. Угорщина вже підписала угоду й інші країни також будуть підписувати, тому що вони будуть дбати про свою енергетичну та економічну безпеку. Сьогодні Україна залишиться сам на сам із цим викликом? На жаль, на сьогодні ми не маємо досвідченої фахової команди. Президент створив Раду експертів з енергетичної безпеки, але кого президент Зеленський включив в цю раду? Добре, в нас є така рада, у мене виникає запитання: а де тоді рада по боротьбі з коронавірусом, де рада по боротьбі з тарифами? Насправді не треба створювати жодних рад. Є уряд, є президент, є Конституція, є 3 гілки влади. Тому створення рад, офісів, кабінетів − це гра на публіку. Це знаєте, гра телевізора з холодильником, і зараз вже починає перемагати холодильник. Найгірше те, що популізм Зеленського сьогодні надто дорого обійдеться для українців. Я спілкувався з підприємцями, і можу сказати, що багато підприємств вже на цьому тижні припиняють свою роботу. На Київщині у Броварському районі є тепличний комбінат, він зачиняється на цьому тижні, бо невигідно − вони не можуть купувати газ по 60 грн. Я зустрічався з аграріями − кажуть, що коли ціна міндобрив підвищиться до небес, вони просто не зможуть посіятись.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Россия,газ,Юлия Тимошенко,Тарифы ЖКХ,Путин,Газпром,Нафтогаз,отопление,Батьківщина,Батькивщина,Юлія Тимошенко,Слуга народа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.