Яких провокацій чекати на Всесвітньому конгресі співвітчизників у Москві.

11 октября 2021, 12:24
Владелец страницы
Favorit005@ukr.net
0
53
Яких провокацій чекати на Всесвітньому конгресі співвітчизників у Москві.

.

На Всесвітньому конгресі співвітчизників у Москві, Медведєв сказав, що необхідно, щоб молоді співвітчизники краще розуміли те, що відбувається в Росії, і пишалися нею.

Він сказав, що з цією метою є намір створювати сприятливі умови для навчання російських співвітчизників у російських вузах і їх філіалах, які відкриваються в інших країнах, перш за все в СНД.

Дмітрій Медведєв додав, що збереження російської мови є пріоритетним завданням.

Він відзначив роботу фонду «Російський світ», який надає гранти на підтримку російської мови і культурно-освітніх програм, і сказав, що керівництво Росії зобов'язане надавати фонду додаткове фінансування.

Зросійщення, нав’язування ідеології «російського світу» (рос. «русскій мір»), боротьба з «націоналізмом» і придушення виступів проти політики Кремля – це реалії тих територій Росії, де проживають представники корінних народів. Таку саму «матрицю» під виглядом того ж «російського світу» і «захисту прав» «російськомовного» населення Кремль «вмурував» у свою зовнішню політику. Така політика по суті є імперською, адже метрополія (Москва) намагається утримати у покорі поневолені нею народи, зазначали учасники дискусії «Народи Російської Федерації: між асиміляцією та самовизначенням».

«Москва, цей імперський центр, відбирає наші багатства й імпортує їх, а на виручені кошти поширює всюди «русскій мір», знищуючи нашу мову, культуру, історію. Нині у Татарстані, на Уралі ми спостерігаємо зросійщення освіти, а це означає, що наступні наші покоління просто не знатимуть мови своєї вітчизни».

Фактично керівництво Росії порушує права корінних народів і національних меншин країни, включно з українською співльнотою, наголосила у виступі голова комітету у закордонних справах Верховної Ради України Ганна Гопко. З боку Москви це є порушенням прав і свобод своїх громадян, які за ними визнає як російське законодавство, так і міжнародне право, додає народний депутат.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.