Праворадикальні заяви угорських радикалів.

15 сентября 2021, 11:47
Владелец страницы
Favorit005@ukr.net
0
55
Праворадикальні заяви угорських радикалів.

Праворадикальні заяви угорських радикалів.

Нещодавно Голова угорської праворадикальної партії «Йоббік» Якоб Пийтер надав інтерв’ю угорському виданню, в якому закликав висилити з Угорщини всіх українських «гастарбайтерів».

         Я.Пийтер зазначив, що через велику кількість українських робітників Угорщина не може ніяк наздогнати середній показник заробітної плати в ЄС.

На його думку, у зв’язку з необхідністю фінансування Угорщиною праці найманих працівників з України на даний час Угорщина втрачає на це великі кошти і проблема нормальної пенсії для угорських громадян залишається під питанням.

 За словами угорського політика, уряд В.Орбана ставиться занадто лояльно і витрачає занадто багато коштів на підтримку закордонних угорців та всіляко підтримує трудову міграцію з України, що тільки негативно впливає на угорську економіку і життя угорців.

Я.Пийтер зазначив, що у разі перемоги об’єднаної угорської опозиції в Угорщині відбудуться радикальні зміни і він є гарантією того, що «угорці нарешті будуть жити в достатку», але для цього необхідно змістити уряд В.Орбана в Угорщині.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.