Жителів ОРДЛО погрозами змушують голосувати на виборах до Думи – Денісова.

14 вересня 2021, 10:37
Власник сторінки
Favorit005@ukr.net
0
72
Жителів ОРДЛО погрозами змушують голосувати на виборах до Думи – Денісова.

Окупаційна влада тисне на тих, хто отримав російський паспорт.

Провівши невелике журналістське розслідування та промоніторивши мережі інтернет хотілося б розповісти про ситуацію яка склалась на територіях наших земель, які на даний час тимчасово окуповані російським загарбниками та окупантами.

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова зазначила, що окупаційна влада тисне лише на тих, хто отримав російський паспорт.

В окремих районах Донецької та Луганської областей вже близько місяця діють сотні так званих роз'яснювальних центрів. Крім того, за словами Денісової, на робочих місцях працівників бюджетної сфери змушують звітувати про реєстрацію на участь у виборах.

"З серпня відкрито 396 інформаційних центрів, які дають роз'яснення громадянам України, які мають тепер паспорти Російської Федерації, як же їм проголосувати. Українцям, які живуть на окупованих територіях окремих районів Донецької та Луганської областей, видали вже близько 600 тис. паспортів. Це насамперед учителі, медичні працівники. Це ті люди, які працюють у цих органах "влади". Вони змушені, адже десь працювати їм потрібно для того, щоб прогодувати свою родину", - розповіла Денісова.

Нагадаємо: Рада закликає міжнародну спільноту застерегти Росію від проведення виборів у Державну Думу РФ в окупованому Криму, унеможливити участь у них жителів ОРДЛО та не визнати легітимність виборів, запланованих на 19 вересня 2021 року.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Росія перевозить до Якутії дві тисячі шахтарських сімей із тимчасово окупованих територій Донеччини та Луганщини. Таке рішення ухвалив роботодавець гірників — російський холдинг "Колмар". Офіційною причиною такого рішення стала відмова від вахтового методу. Тепер всі співробітники повинні жити там, де працюють. Усі шахтарі, а також члени їхніх сімей оселилися в місті Нерюнгрі. Компанія зізналася, що допомогла українським гірникам отримати російські паспорти.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.