Як у Вінниці реагують на плівки Медведчука-Порошенка?

10 июня 2021, 15:01
Владелец страницы
0
17
Як у Вінниці реагують на плівки Медведчука-Порошенка?
Прихильники Порошенка з Вінниці

Вінницькі прихильники Порошенка розчаровані своїм лідером

Вінницькі партійці «Європейської солідарності» та «ОПЗЖ» опубліковані Bihus.info розмови поки що ніяк не коментують.

В той же час громадськість різко відреагувала на плівки. При цьому в першу чергу дісталося 5-му Президенту Петру Порошенку.

Громадський активіст від «Свободи» Андрій Гайдай у себе на сторінці «Фейсбук» написав: «Прихильники зрадника Порошенка – слухайте! Чи скажете фейк і станете набік Порошенка-Медведчука? Чому ця мерзота досі не втюрмі?»

Читачі у коментарях таку позицію розділяють та заявляють, що обох фігурантів плівок необхідно притягнути до відповідальності.

Також у коментарях згадано нещодавне дослідження руху «ЧЕСНО», згідно якого у Вінницькій обласній раді в опозиції до більшості знаходяться саме «Європейська солідарність» та «ОПЗЖ». В основі дослідження поставлено їх голосування. В більшості випадків «Європейська солідарність» та «ОПЗЖ» голосують в унісон.

Відкритим тільки залишається питання, у чиїх інтересах працюють Вінницькі "ЄСівці"? З ким насправді співпрацюють? Що означають їхні постійні протести? І чого чекатим нам далі?

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.