Відповідь заступника голови ОДА Ігоря Шинкарюка

23 березня 2021, 15:13
Власник сторінки
0
23

Відповідь заступника голови ОДА, на фейки про дискримінацію угорської національної меншини

На сайті Міністерства освіти і науки України опублікували матеріал, який спростовує поширену в ЗМІ інформацію щодо можливого незабезпечення підручниками мовами нацменшин у закладах загальної середньої освіти на Закарпатті.
Також дане питання прокоментував Ігор Шинкарюк, заступник голови Закарпатської ОДА,  щодо недостовірної інформації про незабезпечення підручниками мовами нацменшин у закладах загальної середньої освіти на Закарпатті.

Ігор Шинкарюк: "Така дезінформація у окремих ЗМІ відбувається щоденно, і шкодить не лише розвитку державних інституцій, а й іноді партнерським міжнародним відносинам. Нещодавно в окремих засобах масової інформації було поширено матеріал щодо можливого незабезпечення підручниками мовами нацменшин у закладах загальної середньої освіти на Закарпатті. Наголошую, що у період 2010–2020 років за кошти Державного бюджету України видано підручники на суму більше 40 млн для класів (груп) із навчанням угорською мовою".

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Закарпатська область,Угорщина,підручник
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.