Ветеран Іван Макар забанений Укрпоштою

17 березня 2021, 17:52
Власник сторінки
журналист
0
31
Ветеран Іван Макар забанений Укрпоштою

Чомусь згадалося, як у 2015 ми “загриміли” у фронтове Щастя… Бат “Айдар”… Там я зрозумів, що Макар не боїться смерті. Реально.

Івано-Франківська дирекція Укрпошти відмовила в поширенні моїх передвиборчих листівок у 87 виборчому окрузі! Але свого рішення так і не надали. Просто, відмовилися приймати вже віддруковані листівки.
Усно пояснили, що я закликаю до повалення існуючого ладу, хоча до моєї програми в ЦВК при реєстрації жодних претензій не було.
Фактично, мене таким чином зняли з виборів, оскільки в час пандемії, коли Івано-Франківщина в червоній зоні, проведення мною передвиборчої кампанії є неможливим!
Напевно тому, що в телепрограмі суспільного регіонального телеканалу «Карпати» 15.03.2021 я у своєму виступі добряче покритикував і Порошенка з компанією, і лідерів Свободи, прямо називаючи їхні діяння державною зрадою, а їх самих назвав легендованими під українських патріотів кремлівськими агентами такими ж, як були свого часу легендовані під бійців УПА загони НКВД!
Такого собі навіть в радянські часи на виборах 1990р. власті собі не дозволяли! Тоді мою програму, яка єдина зі всіх програм тодішніх кандидатів містила вимогу до проголошення Незалежної України, без проблем і зареєстрували, і надрукували, і поширили поштою.
До такого свавілля дійшли, відчуваючи свою безкарність. То тільки здається, що у нас владу має Президент Зеленський, а, насправді, влада належить промосковській мафії, яка в Україні продовжує спокійно діяти і управлятися Порошенком!
Прошу пост максимально поширити!
Спогади з АТО…
Іван Макар став кандидатом у депутати…
Франківщина.
Чомусь згадалося, як у 2015 ми “загриміли” у фронтове Щастя… Бат “Айдар”…
Там я зрозумів, що Макар не боїться смерті. Реально.
Я – боюсь. І про це постійно пишу. Але, життя вносить корективи…
Тому ми спершу поперли на простріляну снайперами площу перед ТЕС. Сфоткатися. Десантура наша, за укріпленнями, голоси зірвала, махали, аби ми здиміли, а їм не довелося виносити наші трупи…
У снайперів ЛНР тоді був обід…
Це був просто абзац…
Потім ми вже вдвох, на джипері, поїхали кататися Щастям…
Іван якось неперевершено носив автомат АКМСУ 5,45… Як дитину…
Нам на другому році в армії їх видали… Я б так не зміг…
Супермаркет, накритий Градом…
Якесь циганча-попрошайка… Танк Т-64 під парканом ТЕС… Древній БРДМ на базі… Побиті кулями стіни…
То одна з найтривожніших і найвіддаленіших позицій АТО…
Тоді познайомилися з нинішнім мером Конотопу Артемом Семенихіним… 92 бригада. Поїхали на каву, потім пересіклися в Северодонецьку… Класно було…
Потім офіцерська апщага. Зустрів земляка з Моспіно… 
Ми, волонтери, були кілька днів пару раз. Вони воювали.
А Укрпошті – ганьба!
Крім порушення Закону, це ще підла неповага до ветерана АТО-ООС, народного депутата Першого скликання…
Сумно, що до цього звикли…
Віктор Тригуб, журналіст, волонтер зони АТО 2014-19 роки
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.